Son Dakika!

13.09.2013

Selena Gomez'in Kırmızı Halı Elbiseleri

Bunu Paylaş :
Günlük hayatta giydiği kıyafetlerini ele aldıktan sonra Selena Gomez'in kırmızı halıda giydiği elbise ve kıyafetlere geliyoruz. Hep rahat bir stili tercih ediyor ve kendisine ne yakışırsa giyiyor. Sokakta daha çok mini elbise giyerken gördüğümüz Selena, kırmızı halıda biraz daha kadınsı, daha olgun bir görünüme sahip oluyor. 


2007 yılında Disney Channel tarafından keşfedilerek ünlü olan Selena, jüri önünde sergilediği performansıyla onları büyüledikten sonra resmen dünyada en fazla hayranı olan küçük bir ünlü olmuştur. Şöhretiyle birlikte gelen moda merakı da zamanla epey artmış, ilerleyen yıllarda giydiği her elbiseyi, her kıyafeti belli bir özen gösterek üzerine oturtmuş ve böylece stil ikonu haline gelmiştir. Zaman zaman da Miley Cyrus ile yaptığı kavgalarla gündeme gelmiş ama sonraları bu durum giderek unutulmuştur.


Selena Gomez hakkında kısa bilgiler verdikten sonra giydiklerini sorgulamaya devam ediyoruz. Eski Disney yıldızı olan Gomez, yaşından büyük moda bilinciyle adeta moda tasarımlarını bile şaşkına çeviriyor. Bir davete katılırken seçtiği her parçayla dudak uçuklatan ve herkesi hayretler içinde bırakan Selena Gomez'in kırmızı halıda giydiği elbiseleri sizin için derledim.

Selena Gomez'in Giydiği Kıyafetler


Çokça örnek sunacağım bu yazımın favori parçası; Mayıs 2011’de Bilboard Music Awards’de küçük Disney yıldızı Selena'nın seksi, kadınsı yönünü ortaya çıkaran yanları kesik Siyah Dolce & Gabanna elbisesi benim en sevdiklerimden. Yaşından büyük olan ve kendisini daha kadınsı gösteren bu elbiseye o günlerde tatlılık katmak için Giuseppe Zanotti stilettolar giymeyi tercih etmiş. Muhteşem bir kombin...

İşte Selena Gomez'in Kırmızı Halıda Giydiği Elbiseler!

Bunu Paylaş :

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013 Ünlüler Dünyası
Design by FBTemplates | BTT