Son Dakika!

14.08.2014

Flormar CC Cream Nasılmış?

Bunu Paylaş :
Yaklaşık 20 gün önce aldığım Flormar CC Creamleri göstermenin vakti geldi sanırım:)

Ama öncesinde kısa kısa BB kremlerden  sonra çıkan  CC kremlerin ne işe yaradığından bahsetmek isterim.

Aslında BB kremin geliştirilmiş ve etkisi arttırılmış hali olarak tanımlanabilir, ama bu kremlerin ayırdedici özelliği  daha hafif olması bu özelliği sayesinde  yağlı ciltlerinde kullanılabileceği söyleniyor, teninize çok daha pürüzsüz bir görünüm sağlıyor,  ayrıca lekeleri tedavi edici özelliği de bulunuyor, cildiniz daha taze ve canlı gözüküyor yaşlanma etkilerini geciktirici özelliği de bb krem e nazaran daha fazla..

Flormar CC kremlerin özellikleri ve görünümleri nasıl bir bakalım.

Firma der ki;

(Ben değil Firma demiş bunları)
Mikrokapsül teknoloji yöntemiyle çalışan flormar CC krem cilt tonunun eşitsizliğinin dengelenmesine yardımcı oluyor, Cilt kusurlarının görünümünü azaltarak, cilde pürüzsüz bir görünüm, canlılık ve aydınlık kazandırır. Yoğun nemlendirme sağlayan bu ürün aynı zamanda cildi zararlı dış etkenlere ve güneş ışınlarına karşı korur. 4 farklı renkte tasarlanmış olan CC Cream’in her rengi ayrı bir cilt kusuruna göre çözüm sunar:

- CC01 – Lila: cansız, solgun, sarımtırak cilt tonunu düzenler.
- CC02 – Yeşil: sivilce, kızarıklık gibi kusurları örterek, cilt rengini dengeler.
- CC03 – Pembe: mor, yeşilimsi renkte olan cilt kusurlarını örterek, cildi canlandırır ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
- CC04 – Bej: yüksek örtücülük gerektiren cilt kusurlarını kapatarak, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Şimdi gelelim benim izlenimlerime,

Cildim sarı alttonlu bir cildit olduğundan yüzüm için lila rengini,  göz altı morluklarım sebebiyle göz çevresinde kullanmak üzere pembesini aldım.

İşte  01  lila rengi

Cildimde dağıtmaya başladıktan sonra mikro kapsüller patlayarak fondötenimsi bir renge dönüşüyor..

Karma bir cildim olduğundan ilk gün yoğun bir nemlendirici üzerine sürmüştüm ki bence hata oldu, görünüşte değil ama hissi olarak bir ağırlık, yapışkanlık hissettim, ertesi günlerde daha hafif bir nemlendiriciyle uyguladım ve sonuçtan çok memnun kaldım, cildimdeki duruşunu aşağıda göreceksiniz  asla kapatmıyor, böyle bir idiası da yok zaten ama gerçekten cildin tonunu çok iyi eşitliyor ve oldukça hafif bir yapısı var, özellikle kuru cilde sahip olanlar daha fazla seveceklerdir diye düşünüyorum ama benim cildim karma olmasına rağmen taze ve hafif parlak görünümü sevdiğimden çok hoşuma gitti.

03 Pembe rengi ise böyle,

Dağıtılmış hali ise bu şekilde,

Daha çok göz çevrem için almıştım satış danışmanı bayan, kapatıcıya bile ihtiyaç duymayacağımı söyledi ama malesef öyle olmadı, ama kapatıcının kalıcılığını arttırıyor bence, geçen gün hatta  tüm yüzüme sürdüm, çok da beğendim, yapı olarak bana lila renginden daha hafif gibi geldi, oldukça başarılı olduğunu söylemem gerekir.
 Renginin ciltte değiştiğini anlayabilmeniz için elimi pamuğa sildikten sonra ki halini de aşağıda göstermek istedim.

Aşağıda  ise lila olanın cildimdeki duruşunu  görebilirsiniz.

Üstelik fiyatları da oldukça uygun, 23,5 TL ye satışta, incelemek veya satın almak isterseniz sizi BURAYA alabiliriz:) hatta siteye girip bir inceleyin  mutlaka derim:)

Sonuç olarak tavsiye ediyorum, bu ürün alınası bir ürün...

Sevgiler:)
Bunu Paylaş :

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013 Ünlüler Dünyası
Design by FBTemplates | BTT